افزار ,سازی ,شبیه ,اتودسک ,داشته ,کمپانی ,شبیه سازی ,کمپانی اتودسک ,سازی مایعات ,بالاخره شبیه

!!!بالاخره شبیه سازی مایعات در 3ds Max میسر شد!!!

در تاریخ جمعه, 07 مهر 1396 در بخش اخبار دنیای CG - ویدئو بلاگ توسط مصطفی رضایی

بررسی آپدیت شماره 3 نرم افزار 3ds Max 2018

بالاخره شبیه سازی مایعات در 3ds Max میسر شد
کمپانی اتودسک روز گذشته از سومین آپدیت نرم افزار 3ds Max 2018 رونمایی و از سورپرایز خودش پرده برداشت. بالاخره امکان شبیه سازی آب در نرم افزار 3ds Max با کمک تکنولوژی Bifrost (نایاد قدیم) میسر شد. بله بایفراست در نرم افزار تری دی مکس هم قرار گرفت و از این پس هر دو کاربران نرم افزارهای تری دی مکس و مایا امکان استفاده از این شبیه سازی سیالات رو در نرم افزار خودشون دارن.
 
01
 
اما اجازه بدید نگاه دقیقتری رو به این نسخه از آپدیت نرم افزار تری دی مکس 2018 و بصورت مشخص ویژگی افزوده شدن بایفراست جهت شبیه سازی آب در این نرم افزار داشته باشیم. کمپانی اتودسک بعنوان اولین ویدئوهای پیشنمایش از این ویژگی، 2 آموزش مقدماتی رو منتشر کرده که در اون بصورت اجمالی نگاهی داشته به این تکنولوژی و در اون میبینیم که فرایند شبیه سازی آب، ساخت مش و رندر مایعات از این پس در 3ds Max به چه صورتی خواهد بود.
نظرم شخصی خودم رو میگم، راستش شاید این نسخه خیلی کوچیک و مختصر از بایفراست در نرم افزار تری دی مکس هنوز با ایده‌آل های کاربران این نرم افزار خیلی فاصله داشته باشه اما همین حرکت رو میشه بعنوان یک گام رو به جلو از طرف کمپانی اتودسک برای این نرم افزار بحساب اورد و میشه به آینده اون امیدوار بود. فراموش نکنید که پیش از این تری دی مکس به ابزار فوق العاده ای بنام MCG مجهز شده بود.
منبع:mostafa3d.com
منبع اصلی مطلب : به دنیای انیمیشن خوش آمدید
برچسب ها : افزار ,سازی ,شبیه ,اتودسک ,داشته ,کمپانی ,شبیه سازی ,کمپانی اتودسک ,سازی مایعات ,بالاخره شبیه
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : !!!بالاخره شبیه سازی مایعات در 3ds Max میسر شد!!!